piątek, 3 marca 2017

375.

Witam robaczki!
Pewna wspaniała Pani nominowała mnie do odpowiedzi na parę pytań (O ta ta <3), z takowej to okazji znajdujemy się dziś tu o TU i odpowiadamy. 
Zaczynamy robaczki!

--------------------------------------------------------------------------------------------->

1. W basenie znajdujesz złotą rybkę, która prosi cię o wrzucenie jej do jeziora. W zamian mówi, że wypełni ten basen po brzegi czymkolwiek zechcesz. Co to by było?
Jedno słowo- GALARETKA! Moim marzeniem jest położyć się w wannie wypełnionej galaretką [agrestową], póki jeszcze nie zastygnie, zasnąć tam i obudzić się w gotowej galaretce :3
2. Wolałbyś/wolałabyś zawsze być spóźniona 10 minut czy zawsze być 30 min przed czasem?Opcja dodatkowych 10 min snu kusi niesamowicie, oj kusi.... ale patrząc za wszystkimi za i przeciw trochę przypałowo byłoby się spóźnić na własny ślub tudzież pogrzeb [ale byłoby chociaż śmiesznie]. Dlatego wybieram opcję namber tu.3. Jesteś w zamku pogodowej królowej...mówi, że wypuści cię dopiero gdy wybierzesz jak ma ukarać ludzi za wycinanie drzew. Wiecznie padającym śniegiem (śnieg się nie odkłada i nie robi zasp) czy wiecznie padającym deszczem (nie powodującym powodzi).
Deszczyk. Dzieci w Afryce będą miały co pić :3, a ludzie mogą sobie wykształcić skrzela, płetwy czy ch%j wie co i dalej zapierdzielać tak, jak to robią obecnie, bo to proszę państwa do wszystkiego da się przystosować [STUDENTÓW PYTAJTA!].4. Dziwny pan daje ci dwie dziwne tabletki do wyboru. Czerwoną i niebieską. Dzięki czerwonej możesz teleportować się gdzie chcesz a dzięki niebieskiej czytać w myślach. Którą wybierzesz?
Biere niebieską! [Wcale nie dlatego, że ubóstwiam ten kolor, tak?]. Wychodzimy z założenia, że mam jakieś tam szanse na zrobienie milionów [hahahahahahaahahaha, ooo dobre, dobre :')] i będę mogła kupić sobie prywatnego "fajne coś, co zawiezie mnie gdzie tam będzie mi się chciało", a opcja czytania w myślach może być nieco trudniejsza do osiągnięcia jakby nie patrzył. A, no i chciałabym wiedzieć o czym myśli mój kot, kiedy liże mi kolana.


5. Znajdujesz dziwny czarny zeszyt. Nagle przed tobą pojawia się dziwny stwór, który namiętnie pożera jabłko. Zadaje ci pytanie o to czy chcesz poznać datę swojej śmierci czy sposób w jaki umrzesz.
Zabieram mu jabłko i odchodzę w blasku zajebistości mówiąc 'Bóg jest odpowiedzią na wszystko' XD6. Biały króliczek rzuca w ciebie swoim kieszonkowym zegarkiem, od teraz masz możliwość kontrolowania czasu. Jak wykorzystujesz swoją nową umiejętność?
Przenoszę się w czasy II wojny światowej, zabieram jednego, małego Żyda z obozu, wracam z nim do naszych czasów, pokazuję mu mydło, mówię, 'To mogłeś być ty'. I patrzę, jak się mały raduje, że nie został kostką mydła.
Kurde jakie to było piękne....7. Przechadzając się wesoło przez park, drogę zastępuje ci bóg szaleństwa w fioletowo czerwonych portkach. Mówi, że nie przepuści cię póki nie odpowiesz na jego pytanie. Odpowiadasz źle. Możesz wybrać sobie kare. Wolisz mieć jeden sutek czy dwa pępuszki?
Wolę mieć dwa pępki, dzięki temu mogę sobie zrobić wesołego Maciusia [jak tylko go wyhoduję], a one posłużą mi za oczka :D i Maciuś będzie bardzo, bardzo szczęśliwym brzuszkiem!
8. Jakimś dziwnym sposobem przeniosło cię na statek kosmiczny. Robot cały ze złota oferuje ci świetlny miecz. Jaki kolor wybierzesz?
Amarantowy, bo będe mogła mówić innym yedi "hej, chcesz zobaczyć mój amarantowy miecz?"
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
To by było coś....9. Przepiękna pani staje przed tobą. Trzyma dwa stare aparaty. Zwraca się z pytaniem o to czego chcesz. Robić cudowne selfie, ale pozostałe zdjęcia będą wychodzić ci ohydnie, czy robić zapierające dech w piersiach zdjęcia ale brzydkie selfie. 
A to jest trudne pytanie, ale chyba wybiorę opcję robienia ładnych zdjęć wszystkiego co wokół mnie, bo i tak mojemu ryjowi to nic już nie pomoże XD, te dwie brody zjebią każde zdjęcie, a cięko prowadzić bloga kulinarnego bez zdjęć....10. Wpadasz do magicznego portalu. Po drugiej stronie upadasz twarzą na środek wielkiego pentagramu. Na końcu każdego ramienia jest jedna moc. Woda, ogień, elektryczność, życie, śmierć.
Którą z nich wybierzesz?
OGIEŃ!!!
[Chyba mam objawy piromanii T-T]
Od kiedy oglądam Fairy Tail to możliwość władania ogniem jara mnie niesamowicie *-*
Jara. Ogień. Przypadek? Nie sądzę.11.Kiedy smacznie sobie śpisz mały chochlik wlatuje do twojego pokoju i dotyka czubek twojego nosa swoim magicznym patyczkiem i przenosi cię do magicznego świata przygód. Od teraz cały czas siedzi ci na ramieniu i podpowiada różne rzeczy. Idziesz za jego radą i wyruszasz po zbroje. 
Co wybierasz? 
Ciężką stalową zbroję, lekką skórzaną zbroje, szatę czy jednak masz to gdzieś i biegasz nago?
Pierdole wszystko, biegam nago xd, zawsze miałam na to ochotę xdxd


***
Bardzo dziękuję za nominację Kotyszku <33333
I....Tak....
No wiem, wiem, stać mnie na więcej, ale ej, jest 3 w nocy, mój mózg działa jak spasiony chomik, plis bądźmy wyrozumiali...
A teraz koteczki uciekam do łóżka, bo godzina duchów za pasem O.o
Cykam się trochę....

4 komentarze:

  1. Zajebiste odpowiedzi XDD
    Dzięki ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Basen z galaretką nas rozwalił xD My byśmy chciały basen budyniu waniliowego z wtopionymi kostkami rozpuszczającej się gorzkiej czekolady <3
    Odpowiedź na 5 pytanie z Death Note to miazga xD

    OdpowiedzUsuń